Reeglid ja kohustused

Selleks, et tagada hea kogemus kõigi jaoks, on oluline, et nii autoomanik kui ka rentnik järgiksid meie eraautode rentimise reegleid.

Loe rohkem GoMore'is auto ühiskasutuse renditingimused


Auto vastuvõtmine

Auto broneerinud isikul tuleb auto issiklikult vastu võtta broneeringu kinnituses märgitud aadressil. Lisajuhil ei ole lubatud autot vastu võtta ilma esmase rentija kohalolekuta. Autoomanikul tuleb kontrollida rentniku ja lisajuhti (kui on lisatud broneeringule) isikuandmed ja juhiluba. Auto omanikul tuleks meeles pidada enne rendi algust eemaldada autost registreerimistunnistus.

Rendileping

Meie rakenduses olev rendileping tuleb täita auto kättesaamisel ja tagastamisel. Rendilepingut kasutatakse rentniku ja lisajuhi isikusamasuse kontrollimiseks ning auto seisukorra, eelkahjustuste, kütusetaseme ja sõidetud kilomeetrite dokumenteerimiseks.

Teave auto kohta

Rakendus annab juurdepääsu olulisele teabele ja juhistele juhuks, kui rendi ajal peaks midagi juhtuma. Autoomanik võib anda ka auto kohta kasulikke infot, näiteks nõuandeid auto toimimise kohta, mida kuvatakse rakenduses rentnikule kogu rendi ajal.

Rentnik

Kui mingil põhjusel ei ole rentnik sobilik autot juhtima, ei vasta vanuse- ega juhilubade nõuetele või ei ole isik, kes autot vastu võtab, siis autoomanik ei tohi autot rentnikule üle anda ja peaks viivitamatult võtma ühendust GoMore'iga.

Suitsetamine ja loomad

Autorendi ajal ei ole autos suitsetamine lubatud. Loomad on lubatud ainult omanikuga kokkuleppel.

Tühistamised

Kui omanik või rentnik tühistab kinnitatud broneeringu, võidakse kohaldada tühistamistasu. Tasu sõltub sellest, kui lähedal on tühistamine rendi algusele. Loe edasi.

Auto seisund

Kui auto ei vasta gomore.ee'is olevale kirjeldusele, võib rentnik rendi tühistada. Auto tuleks tagastada samasuguses puhtas seisukorras, nagu siis kui selle kätte said. Kui auto tagastatakse halvemas seisukorras kui selle kättesaamisel, on GoMore'il õigus rentnikule kehtestada autopesu tasu vastavalt meie renditingimustele.

Auto tagastamine

Kui täidad rendilepingut auto tagastamise ajal, kontrolli, et auto tagastatakse samas seisukorras nagu see oli auto kättesaamisel. Kui auto on kahjustatud, tuleb see märkida rendilepingusse.

Sõidukilomeetrid ja kütus

Kaasatud kilomeetrid on nähtavad rendibroneeringus ja e-kirjaga saadetud broneerimiskinnituses. Auto läbisõit ja kütusetase tuleks fikseerida rendilepingus. Rentnik vastutab auto täitmise eest õige kütusetüübiga. Auto tuleb tagastada sama kütusekogusega, mis oli auto kättesaamisel. Rakenduse rendilepingu kasutamisel, kui kütus on puudu või kilomeetreid on ületatud, võetakse lisakulud rentniku maksekaardilt automaatselt. Need põhinevad GoMore hindadel lisakilomeetrite ja puuduva kütuse eest.

Defektid ja kahjustused

Kui rendi ajal tekib autoga probleem, peab rentnik auto peatama ja võtma ühendust autoabiga või GoMore'iga. Kui auto saab rendi ajal kahjustada, peaks rentnik üles märkima võimalikult palju informatsiooni selle kohta, kuidas see juhtus, sest see on vajalik kindlustusnõuete jaoks.

Trahvid

Parkimistrahvid, kiiruseületamise trahvid, sillamaksud ja kõik muud rendiperioodi jooksul tekkinud trahvid tuleb tasuda rentnikul.