Teeni lisasissetulekut oma auto jagamisega

Rendi oma auto välja, kui sa seda ei kasuta. Jaga autot omadel tingimustel, omades täielikku kontrolli hinna, rentimise aegade ja rentnike üle.

Lase oma autol end ise ära tasuda

Pakume selliseid vahendeid nagu dünaamiline hinnakujundus ja võimalus müüa lisateenuseid, et saaksid oma tulu maksimeerida minimaalse vaevaga.

Teenisid 75% kogutulust

Ülejäänud summast makstakse kõikehaarava kindlustuse, autoabi ja klienditeeninduse eest.

Kaalu ettevõtte rajamist

Mõned autoomanikud jagavad GoMore'is mitut autot. Me anname neile parimad vahendid ja teadmised selleks, et kasvatada oma autode jagamise äri.

Jaga oma autot kolme lihtsa sammuga

1

Lisa oma auto tasuta

Sisesta mõned andmed enda ja oma sõiduki kohta, lae üles mõned fotod ja otsusta, kuidas ja millal soovid neid jagada. See võtab vaid 5 minutit ja seejärel on sinu auto valmis esimeseks rendiks.

2

Jaga oma autot muretult

Täiusta oma autot meie GoMore Keyless-tehnoloogia abil ja jaga seda turvaliselt, isegi kui sa ei ole kodus. Rentnikud saavad sinu auto hõlpsasti üles leida ja selle meie rakenduse abil üle võtta.

Ei soovi Keyless'i? Pole probleemi, lihtsalt kohtu meie armsate liikmetega isiklikult, tutvusta neile oma autot ja anna neile võti.

3

Hakka raha teenima

24 tundi pärast rendi lõppu kantakse sinu teenitud tulu automaatselt sinu GoMore-kontole. Sulle hüvitatakse automaatselt sellised asjad nagu kütus ja läbisõit.

Kindlustuskaitse kaasa arvatud

Iga rendi ajal on sinu auto kaetud meie ulatusliku kindlustusega, mis hõlmab ka ööpäevaringset autoabi.

Loe rohkem kindlustuse kohta
GoMore eraautode rentimiseks

Kõik rentnikud on läbinud turvakontrolli

Enne auto rentimist kinnitame kõigi liikmete juhiloa ja isikuse. Kui rentimine on lõppenud, saavad nad sulle hinnangu jätta ja sina neile.

Saa rohkem broneeringuid GoMore Keylessiga

Lase rentnikel oma auto üles leida ja kätte saada, kasutades rakendust GoMore. Keyless autosid broneeritakse keskmiselt viis korda rohkem kui teisi autosid.

Loe lähemalt GoMore Keyless kohta

Pühendunud klienditoe meeskond

Võid helistada või kirjutada meie tugimeeskonnale, kui sul esineb probleeme enne rentimist, selle ajal või pärast seda.

Ära kuula ainult meie juttu

(Võta Line)

Rida

Meie auto on muutunud kulust tuluallikaks. Me ei kasuta seda just sageli, kuid väikeste lastega ei saa me ilma selleta hakkama. Me rendime seda välja nii palju kordi, et see kataks kõik meie mehaanikukulud.

Rida, Liige alates 2020

Jagab oma Opel Astra't

Korduma kippuvad küsimused

Toetame GoMore'is suurel hulgal erinevaid autosid.Peamised nõuded on, et sinu auto ei oleks vanem kui 15 aastat ja turuväärtus ei ületaks 100 000 €.

Saad tasu 24 tundi pärast rendi lõppu. Sinu sissetulek kantakse automaatselt sinu GoMore-kontole ja seejärel saad raha otse oma pangakontole kanda. Lisakulud, nagu kütus või liigne läbisõit, hüvitatakse sinu kontole tavaliselt 4 päeva pärast rendi lõppu.

Sinu autot rentiv isik maksab kogu kasutatud kütuse eest. Auto tuleb tagastada samasuguse kütusetasemega nagu auto kättesaamisel. Vastasel juhul maksab rentnik puuduva kütuse eest.

Iga rent sisaldab kindlat arvu kilomeetreid päeva kohta, millele lisanduvad kõik broneeringu ajal ostetud lisakilomeetrid. Kui auto tagastamisel on sõidetud rohkem, kui oli ette nähtud, saad täiendavat hüvitist.

Sinu autot rentiv isik vastutab rendiperioodi jooksul tekkinud trahvide või muude tasude tasumise eest.

GoMore pakub kindlustust meie partneri Omocom kaudu, mis tähendab, et auto on kindlustatud, kui rendi ajal peaks midagi juhtuma.

Loe rohkem kindlustuse kohta

GoMore Keyless-tehnoloogia võimaldab rentnikel sinu auto leida ja kätte saada, kasutades GoMore rakendust, mis tähendab, et sa ei pea auto rentimisel kohal olema. Koolitatud mehaanik paigaldab sinu autosse diskreetselt väikese füüsilise seadme või ühendab selle digitaalselt sinu auto tarkvaraga.

Loe lähemalt GoMore Keyless kohta

Jah, registreeritud ettevõtted saavad oma sõidukeid rentida rakenduses GoMore. Kaubanduslikul omanikul tuleb hoolitseda sõiduki kindlustamise eest vastutuskindlustuse ja kaskokindlustusega, milles sisaldub ööpäevaringne teeabi. Kaubanduslikud omanikud steenivad 85% tuludest.

Loe meie kindlustustingimusi

Muidugi, kui omanik seda lubab!
Kas koerad on lubatud?