Autorendi teenus sinu lähedal elavatelt inimestelt

GoMore´i kaudu saad rentida auto, mis kuulub näiteks sinu naabrile. Meie liikmed rendivad erinevat tüüpi autosid, näiteks väikseid sõiduautosid, elektriautosid, universaale või kaubikuid.

Rendi auto GoMore Keyless abil ja saad auto uksed avada ja sulgeda meie rakenduse abil. See tähendab, et saad autole järele minna ja selle tagasi tuua endale sobival ajal, ilma et peaksid omanikuga kohtuma. Rakendus teatab automaatselt kütuse ja läbisõidu ning juhendab sind auto pildistamisel enne ja pärast rendiperioodi.

Autot on võimalik rentida 1 tunnist kuni 90 päevaks. Kõik rendid on kindlustatud Omocomi poolt ja hõlmavad kaskokindlustust ning ööpäevaringset teehooldust. Ehk siis auto on kaitstud juhul, kui rendi ajal midagi juhtub. Kindlustuse omavastutus 1000 € , mida saad broneerimise ajal vähendada 350 €-ni või 0 €-ni.

Rendi auto GoMore kaudu ja aita kaasa olemasolevate autode tõhusamale kasutamisele linnades. Mida rohkem me jagame autosid, seda vähem autosid me vajame. Nii saame vähendada CO2 heidet ja tänavatel ummikuid ning vabastada rohkem ruumi linnades.