GoMore Keyless

Rohkem rentimist, palju lihtsam

Luba rentnikul auto kätte saada ja tagasi tuua ilma sinu abita

Kuidas GoMore Keyless toimib

Sinu autosse on paigaldatud Keyless tehnoloogia

Keyless võimaldab rentnikel leida ja vastu võtta sinu auto rakenduse GoMore abil. Sõltuvalt sinu autost paigaldab koolitatud mehaanik väikese seadme või ühendab Keyless'i sinu autoga digitaalselt. Paigaldamine on tasuta.

Saad rohkem renditaotlusi ja broneeringuid

Aktiivsed GoMore Keyless-autod saavad kuni 5 korda rohkem broneeringuid kui tavalised autod. Sina otsustad, millal ja kellele oma autot rendid.

Ülejäänu eest hoolitseb sinu rentnik

Rentnik võtab sinu auto vastu ja toob selle tagasi ilma sinupoolse abita. Ta dokumenteerib auto seisukorra fotode abil ning rendilepingus on märgitud läbisõidu ja kütuse tasemed. Kui rentnik tagastab auto suurema või väiksema kütusekoguse või liigse läbisõiduga, siis lisakulud kantakse üle automaatselt.

Huvitatud? Täida vorm ja me võtame sinuga peagi ühendust.

GoMore liige?

Loe lähemalt meie privaatsuspoliitikast siin.

Turvaline tehnoloogia ja rentimine

Ainult sinu rentnik saab auto kätte

Auto väljarentimisel aktiveeritakse kasutustõkis, mis kaitseb autot varguse eest. Mootorit saab käivitada ainult siis, kui auto on rentniku poolt lahti lukustatud.

Kõik rentnikud on meie poolt heaks kiidetud

Me kontrollime käsitsi kõigi rentnike identiteeti GoMore'is enne nende esimest rendilepingut.

Sinu auto on kindlustatud Omocom poolt

Meie kindlustuspartner Omocom kindlustab sinu auto kogu rendiperioodi jooksul. Nii nagu kõik teisedki renditehingud GoMore'is.

Usaldusväärne tehnoloogia ja turvaline paigaldus

Me kasutame turuliidri Keyless-tehnoloogiat, mis on kasutusel tuhandetes autodes üle maailma. Paigaldamine on kiire ja seda teevad ainult volitatud ja koolitatud mehaanikud.

Korduma kippuvad küsimused

Mis see maksab?

GoMore Keyless-seade maksab 20 € või 15 € (kui sul on vähemalt 2 autot GoMore'is rendil) kuus ja see paigaldatakse autosse meie volitatud partnerite poolt Eestis. GoMore vastutab seadme paigaldamise ja eemaldamise kulude eest. Auto omanikuna oled kohustatud vähemalt kolme kuulisele tellimusperioodile.

Kas te toetate minu autot?

GoMore Keylessi saab paigaldada enamik automudelitesse, kuid võta ühendust, et veenduda oma auto ühilduvuses. Keyless-tehnoloogia areneb pidevalt, seega võib paigaldamine olla võimalik ka siis, kui sinu auto ei vasta eespool mainitud nõuetele.

Kui tihti minu autot Keyless'iga välja renditakse?

Rentide arv sõltub auto asukohast, hinnast ja päeva saadavusest. Keskmiselt renditakse Keyless-autosid linnapiirkondades viis korda rohkem kui autosid, kus Keyless-rent pole saadaval. Näiteks renditakse neid autosid tavaliselt kuus 15 päeva jooksul igal päeval saadaval olevaid autosid. Soovitame järgida meie hinnakujundus juhiseid, mis on nähtavad auto profiili loomise etapis ja auto hindade seadetes.

Kus ja millal on GoMore Keyless saadaval?

Pakume hetkel GoMore Keyless teenust autodele Tallinnas, kuid meie eesmärk on varsti teha Keyless kättesaadavaks üle kogu Eesti. Kui elad mõnes teises linnas ja olete huvitatud GoMore Keyless teenusest, võta meiega ühendust ning hindame võimalust paigaldada GoMore Keyless seadet sinu autosse.

Kuidas ma tean, kas rentnik on auto tankinud ja pidanud kinni broneeringus märgitud kilomeetritest?

Auto külge paigaldatud Keyless seade edastab otse meie rakendusse auto kütusekulu ja läbitud kilomeetrite teabe. See võimaldab meil töödelda näiteks rendiperioodi jooksul tekkinud kütuse- ja kilomeetri põhiseid lisakulusid automaatselt.