Kuidas saame aidata?

Abi Autorent Rentniku abi Lemmikloomad rendiautodes

Lemmikloomad rendiautodes

Kas ma võin oma lemmiklooma võtta GoMore rendiautosse?

Loomad on lubatud GoMore rendiautodesse ainult siis, kui autoomanik on selgesõnaliselt autoprofiilis märkinud, et lemmikloomad on tema autosse lubatud. Kui kuulutuses ei ole lemmikloomi mainitud, tähendab see, et loomad ei ole sellesse sõidukisse lubatud.

Kuidas leida lemmikloomasõbralikke rendiautosid GoMore´is?

Lemmikloomasõbralike rendiautode leidmine GoMore´is:

 1. Autode otsimine: Alusta autode otsimisega oma soovitud asukohas.
 2. Filtreeri tulemusi: Kasuta filtreerimisvõimalusi, et täpsustada otsingut. Otsi autosid, mille omanik on märkinud, et lemmikloomad on lubatud.
 3. Loe kuulutuse üksikasju: Loe hoolikalt auto kuulutuse üksikasju veendumaks, et lemmikloomad on lubatud. Autoomanik märgib selgelt, kas tema sõiduk on lemmikloomasõbralik.

Mida peaksin tegema, kui tahan oma lemmiklooma kaasa võtta, kuid kuulutuses ei ole seda mainitud?

Kui soovid oma lemmiklooma kaasa võtta, kuid auto kuulutuses ei ole märgitud, kas lemmikloomad on lubatud, siis peaksid:

 1. Kontakteeru autoomanikuga: Võta otse autoomanikuga ühendust GoMore´i sõnumsüsteemi kaudu, et küsida, kas ta teeks sinnu lemmiklooma jaoks erandi.
 2. Saa kirjalik luba: Kui omanik on nõus, veendu, et saad kirjaliku loa GoMore´i sõnumsüsteemi kaudu, et vältida hilisemaid arusaamatusi.

Millised on minu kohustused, kui ma võtan lemmiklooma rendiautosse kaasa?

Kui sa võtad lemmiklooma rendiautosse kaasa, oled vastutav järgmiste asjaolude eest:

 1. Puhastamine: Tee kindlaks, et auto tagastatakse samasuguses puhtas seisukorras nagu selle kättesaamisel. See hõlmab kõigi lemmiklooma karvade ja muude sinu lemmiklooma poolt põhjustatud mustuste eemaldamist.
 2. Kahjustused: Sa vastutad kõigi kahjude eest, mida sinu lemmikloom on rendiperioodi jooksul tekitanud. See hõlmab kriimustusi, hammustusi või mis tahes muid kahjustusi auto sisemusele või välisküljele.

Mida ma peaksin tegema, kui minu lemmikloom põhjustab rendiautole kahju?

Kui sinu lemmikloom tekitab rendiautole kahju, siis peaksid:

 1. Teavita autoomanikku: Teata kahjustusest kohe autoomanikule.
 2. Raporteeri GoMore´ile: Teata juhtumist GoMore´ile ja esita rendilepingu kaudu üksikasjad kahju kohta autot tagastades.
 3. Kata remondikulud: Ole valmis katma oma lemmiklooma põhjustatud kahjustuste remondikulud.

Mis siis, kui mul on allergia ja ma tahan vältida autosid, mis lubavad lemmikloomi?

Kui sul on allergia ja sul on vaja vältida autosid, mis lubavad lemmikloomi:

 1. Kontrolli kuulutuse üksikasju: Loe hoolikalt auto kuulutuse üksikasju veendumaks, et autosse ei ole lubatud lemmikloomi.
 2. Küsi autoomanikult: Kahtluse korral võta autoomanikuga ühendust, et kinnitada, et autos ei ole transporditud lemmikloomi.

Kas said küsimusele vastuse?