Kaubiku rentimine Tallinnas

Kui soovid Taanis kaubikut rentida, leiad alati ühe GoMore'ist. Võib-olla on vaja kolida mõningaid asju või teha reis Ikeasse ning vajad selleks tavapärasest autost suuremat kaubikut. GoMore'is saad alati otsida asukoha, kuupäeva ja aja järgi ning saad nimekirja läheduses olevatest kaubikutest.

Kust saab Tallinnas kaubikut rentida?

Paljudel GoMore'i kaubikutel on Keyless paigaldatud, mis tähendab, et neid saab GoMore rakendusega avada ja sulgeda. See tähendab, et sa ei pea auto omanikuga kohtuma, vaid võid lihtsalt kohale minna ja mõne telefoniklõpsuga auto lihtsalt avada.

Kolimiskaubiku rentimine Tallinnas

Paljud liikmed, kes GoMore'ist kaubikut rentivad, rentivad selle kolimiskaubikuna. Võib-olla kolid Tallinn ühest osast teise või veidi kaugemale linnast välja. Võib-olla soovid seda teha eelarvesõbralikumal viisil kui kolimisfirma palkamine, tehes seda ise. Saad seda teha GoMore'iga, ja see on isegi odav viis seda teha. Või võib-olla lähed Ikeasse ja vajad ruumi millelegi suuremale, nagu diivan, riidekapp või midagi muud. Siin on kaubik täiuslik. Mitmed kaubikud mahutavad korraga väikese 2-toalise korteri sisu. Kui sul on suurem korter või rohkem asju, võid sõltuvalt suurusest teha 2-3 sõitu edasi-tagasi.

Kui palju maksab Tallinnas kaubiku rentimine?

Rendi hind sõltub sellest, kus ja mis ajal sa soovid rentida ning muidugi ka mitmeks tunniks. Näiteks võid argipäeval 6 tunniks rentida kaubiku 20-30 € eest. Nädalavahetustel maksab see veidi rohkem, kuid mitte palju. Kui võtad siis kaasa mõned sõbrad, on see eelarvesõbralik kolimine.

Odav kaubiku rentimine Tallinnas

GoMore'is saad kiiresti ja lihtsalt leida kaubiku rentimiseks. Paljudel meie kaubikutel on ühe peatuse broneering, mis tähendab, et sa ei pea ootama omaniku nõusolekut. Kui see on saadaval, saad selle kohe broneerida. Kui sa ei ole kiirustamas, saad ka mitu kuud ette broneerida.

Pea meeles, et sa oled alati teretulnud kirjutama meile aadressil support@gomore.dk, kui sul on küsimusi. Samuti ära unusta alla laadida GoMore rakendust Apple Store'ist või Google Play'st, kus saad hõlpsasti broneerida ja hoida silma peal oma broneeringutel.

Auto ühiskasutus Eestis

Rendi selliseid autosid