Autorent Tallinna lähedal

Autorent Tallinnas GoMore´i kaudu on mugav ja tihtipeale leiadki soodra rendiauto, mille võid lihtsalt rentida GoMore rakenduse abil. GoMore´st leiad laia valiku soodsaid rendiautosid erinevateks puhkudeks.

Lai ja taskukohane rendiautode valik Tallinna lähedal, lihtne online-broneerimine ning sõbralikud kohalikud autoomanikud, kes rendivad oma autosid tagades, et GoMore'i kaudu tehtud autorent on ka keskkonnasõbralik. Meie eesmärk on vähendada autode hulka tänavatel, pakkudes jagatud rendiautosid linnades nagu Tallinn. Üks jätkusuutlikkuse arengu probleem, millele me üritame lahendust pakkuda on jätkusuutlik ja taskukohane autorent linnades, kus autosid on liiga palju - ja Tallinn ei ole erand.

Auto rentimine Tallinnas GoMore kaudu ei ole keeruline. Broneeri auto netisti või käepäraselt GoMore rakenduse kaudu.

Tallinn ja autorent: Rendi auto kõikideks olukordadeks

GoMorest saad rendiauto kõikideks vajadusteks ning Tallinnas on lai valik rendiautosid igasugusteks otstarveteks. Kas vajad linnas sõidu jaoks kergesti manööverdatavat linnasõidukit, suurt kaubikut kolimiseks või näiteks esinduslikumat autot töökohtumiste jaoks? Kõikide nende rendile võtmine Tallinnas on lihtne ja kiire GoMore'i rakenduse abil.

Saad valida rendiperioodi ise, seega auto rentimine on võimalik lühikesest paaritunnisest rendist kuni pikemate mitmekuuliste rendiperioodideni. Lihtsalt otsi sobiv rendiauto Tallinnast, vali rendiperiood ja saada rendipäring.

Ootamatu auto vajadus? Tallinnast leiad mitmeid rendiautosid, milles on Keyless süsteem ja kiirbroneeringu võimalus. Sellise auto rentimisel kinnitatakse sinu rendipäring kohe ja sa ei pea ootama autorentniku saabumist. Saad auto kasutusele GoMore'i rakenduse abil mõne minutiga ja täiesti oma ajakava järgi!

Rentnike kogemusi: Kuidas auto rentimine toimib Tallinna linnas?

“Naabruses on mitmeid rendiautosid, mida olen rentinud GoMore kaudu erinevateks otstarbeteks. Auto saab vajadusel kasutusele lihtsalt ja kiirelt. “ - Jani 29a. Helsingi

“Rentisin kaubiku sõbra kolimise jaoks ja üllatusin kui lihtne see oli. Helsingist leidus palju rendikaubikuid soodsa hinnaga” - Liisa 52, Helsingi

“GoMoren vuokra-autot ovat olleet autottoman lapsiperheen päivien pelastus. Olemme vuokranneet autoja mökkireissuja ja lasten harrastuksia varten useamman kerran.” - Laura 43v, Helsinki

“Gomore rendiautod on olnud autota lastepere päästerõngad. Oleme rentinud autosid mitmeid korda, et minna maale või viia lapsi huviringidesse.” - Laura 43a, Helsingi

Kui palju auto rentimine Tallinnas maksab?

GoMore´is autode omanikud määravad ise oma auto rendihinna. Hind oleneb autost, asukohast ja ajast. Käepärase linnaato Tallinnast saad rentida näiteks umbes 30€ eest päevas. Traditsiooniliste autorendi teenusepakkujatega võrreldes GoMore auto on tihtipeale isegi 30% odavam.

Kas auto rendid on kindlustatud?

Kõik GoMore kaudu teostatud auto rendid sisaldavad alati automaatselt laia kasko. See on üks GoMore'i autorentimise kindlatest eelistest ja juhul kui rendi ajal juhtub kahju, siis on renditaja poolt kantav omavastutus alati maksimaalselt 1000 € kahju kohta.

Rendiauto kasutamisel saate soovi korral vähendada kindlustuse omavastutuse summat 250 € või isegi 0 € -ni. Omavastutuse vähendamine on soodne ja maksab päeva kohta vaid 10-20 €, olenemata auto margist, mudelist või väärtusest.

Rentides auto võid soovi korral alandada kindlustuse omavastutuse kuni 250€ või isegi 0€ni Autot rentides võid kindlustuse omavastutuse alandada kuni 250€ või isegi 0€-ni.

Kuhu rendiautod on pargitud?

GoMore's olevad rendiautod on pargitud üle Tallinna. Autol võib näiteks olla elaniku parkimise tunnus, mis tähendab, et see on parkinud teatud piirkonna tänava parklasse, või sellel võib olla era parkimiskoht. Näed rendiauto suunda andvat asukohta (~100 meetrit) broneeringu tegemisel ja täpne asukoht teatatakse sulle enne rendi algust.

Kas ma ise pean autole järele minema või tuuakse see mulle kohale?

Üldiselt võetakse rendiauto vastu omaniku määratud aadressilt ja tagastatakse samasse kohta. Tallinnas on ka palju rendiautosid, mille omanikud pakuvad kohaletoimetamise võimalust. Selliste autode profiilis on märgitud teave kohaletoimetamise võimaluse kohta. Saad ka GoMore'i autode hulgast otsida ainult kohaletoimetamist pakkuvaid autosid. Auto omanik määrab kohaletoimetamise kauguse ja tasu ise ning näed neid broneeringut tehes.

Miks on mõistlik valida rendiauto GoMore kaudu Tallinnas?

Tallinnas on mitmeid rendiautode pakkujaid ning erinevate ettevõtete ja seega parimate valikute võrdlemine võib olla keeruline. Allpool on loetletud mõned head põhjused, miks on mõistlik võtta rendiauto GoMore kaudu Tallinnas.

GoMore autorenti kasutades on mitmeid eeliseid

Taskukohasus

Auto rentimine Tallinnas GoMore'i kaudu on tavaliselt isegi kuni 30% odavam kui traditsiooniliselt autorendifirmadest autot rentides.

Lihtsus

Kui rendid auto GoMore'ist Tallinnas, saad auto kasutusele parimal juhul vähem kui 3 minutiga GoMore'i rakenduse abil. Kui registreerid end rentnikuks, saad valida sadade valikute hulgast sinu otstarbeks sobiva auto. Lähimad autod on tavaliselt sinu naabruses!

Valikuvõimaluste laius

Tallinnas on palju erinevaid rendiautosid. Olgu sul vaja väikest linnaautot igapäevaste asjatoimetuste jaoks, pakiautot kolimiseks või universaalkat mootsareisiks, siis leiad need kõik käepäraselt GoMore'ist.

Kõik rendid on kindlustatud

Kõik GoMore'i kaudu tehtud auto rentimised on kindlustatud ulatusliku kaskokindlustusega, mille omavastutuse saad soovi korral vähendada soodsalt isegi kuni nulli euroni.

Keskkonnasõbralikkus

Autode jagamine on hea viis olemasolevate ressursside kasutamiseks ja autode arvu vähendamiseks Tallinnas. Samal ajal vähendame ka süsinikdioksiidi heitmeid, mis on seotud autoga sõitmisega.

Küsimusi seoses auto rentimisega?

Kui sul on küsimusi seoses auto rentimisega Tallinnas, saada meile e-kiri aadressile support@gomore.fi või helista numbril +358 9 42450192. Meie klienditugi on avatud tööpäeviti kell 09.00-12.00 ja 13.00-16.00.

Auto ühiskasutus Eestis

Rendi selliseid autosid