Kaubiku rentimine GoMore'ist

Kaubiku rentimine on GoMore'i rakenduse abil lihtne. Vali asukoht ja aeg ning saad sirvida erinevate hinnakategooriate kaubikute pakkumisi.

Kaubikuid saad rentida mitmest erinevast linnast, nagu Tallinn, Tartu, Pärnu. Seega leidub GoMore'is kaubikute rendipakkumisi üle kogu Eesti.

Olenevalt sinu vajadustest saad rentida kaubikut erinevate omadustega - näiteks võimalikult suur kaubik kolimiseks või käepärane väike kaubik näiteks remonditarvikute transportimiseks. Meie laias valikus renditavate kaubikute hulka kuuluvad näiteks Opel VIVARO, Mercedes Vito, Renault Master, Ford Transit ja Citroen Jumper.

GoMore'i rendikaubikud on alati automaatselt kindlustatud ja kõigi kaubikute juhtimiseks on vaja ainult B-kategooria juhiluba. GoMore'i autorent põhineb jagamisel, mis tähendab, et meie leitud sõidukid kuuluvad tavaliselt kohalikele inimestele või väikeettevõtetele. Seetõttu leiad GoMore'i rendikaubikuid sageli linnade ümbruses.

Rendides kaubiku GoMore'i kaudu, aitad ka keskkonda, sest meie kaudu renditavad jagatud autod on tõhus viis vähendada liikluse keskkonnaprobleeme ja linnades liigsete autode hulka.

Üüri kaubik mitmesugusteks vajadusteks

Üüri kaubik erinevate olukordade jaoks. GoMore kaudu kaubiku rentimine on tavaline näiteks kolimise, K-rauta-sõitude või suuremate kaupade transportimise jaoks. Eriti soodne kaubik köidab erinevate linnade elanikke ning meie GoMorel on konkurentsivõimeliste hindadega kaubikuid. Sageli oleme odavaim koht paki rentimiseks Soomes!

Ootamatu kaubiku vajaduse korral rentimine õnnestub suurepäraselt GoMore'i kaudu. Sellistel juhtudel soovitame valida kiirbroneeringu ja Keyless-funktsiooniga varustatud kaubiku otsingu kriteeriumideks. Sel viisil ei pea sa oma kaubiku broneeringu kinnitust ootama ega kellegagi võtmete üleandmise asjus kokku leppima. Saad kaubiku kasutusele kohe ja olete täielikult oma aja peremees..

Mõistame hästi ka seda, et erinevad olukorrad nõuavad erinevaid autosid. GoMore'i laiast autode valikust leiad kaubikuid väikeste ja suuremate kaupade vedamiseks. Lisaks on meie valikus inva-autodele sobivaid kaubikuid, millel on inva-/tõstuk

Kaubiku rentimine - meie klientide tagasiside

"Rentisin kaubiku GoMore kaudu kolimiseks. Kõik sujus ootuspäraselt ja rentimine oli lihtne." Minna, 30 aastat, Helsinki

"Sain mõne tunni jooksul kaubiku äkilise vajaduse korral. Auto leidsin lähedalt ja rakenduse abil sain selle kiiresti kasutusse." Mika, 43 aastat, Turku

"Läksime GoMore'i autoga Ikeasse, et osta oma tütre esimesse koju kõike vajalikku. Meil oli lõbus reis koos!" Päivi, 55 aastat, Tampere

"GoMore'st rentitav kaubik sobib suurepäraselt kiirele muusikule, kellel pole veel oma kaubikut muretsetud, kuna seda vajatakse vaid kord kuus." Oskari, 33 aastat, Oulu

Kaubikute rent - sagedased küsimused Kui palju maksab kaubiku rent GoMore'ist?

Meie rendihinnad on omanike endi poolt määratavad, mis tähendab, et nad saavad otsustada kaubikute päevahinnad. Seega võid leida kaubiku äkilise vajaduse korral üsna soodsalt.

Näiteks suurema, uuema ja mugava kolimisauto (nagu MB Sprinter, Ford Transit, Opel Movano või Citroen Jumper) võid rentida päevaks umbes 60-80 euro eest. Väiksemate kaupade vedamiseks sobivaid autosid (nagu VW Transporter, VW Caddy, MB Vito, Renault Kangoo või Opel Combo) leidub isegi päevahinnaga alates 50 €.

Keskmiselt kaubaauto rentimine GoMore'i kaudu on isegi kuni 30% odavam kui enamiku traditsiooniliste autorendifirmade kaudu. Lisaks ei võeta teie krediitkaardilt omavastutustasu!

Kas auto on kindlustatud?

GoMore'i kaudu renditud kaubikud on alati automaatselt ja põhjalikult kindlustatud. Üks GoMore'i autorendi paljudest eelistest on see, et igal rendiautol on kindlustus ja rentija omavastutus on alati maksimaalselt 1000 € rendiauto kahju kohta sellises haruldases olukorras, kus midagi ootamatut juhtuks auto rendiperioodil.

Lisaks saad alati soovi korral veebipõhise kaubiku broneerimise ajal vähendada rendiauto maksimaalset omavastutust 250 € või 0 € -ni päevas. Rendiauto omavastutuse vähendamine maksab ainult 10 € - 20 € päevas - olenemata rendiauto margist või väärtusest.

Kas mu kolimine venib, kas saan kaubaauto rentimist pikendada?

Kui rendid kaubaauto GoMore'ist, saad oma rendibroneeringut hõlpsalt muuta broneeringu seadetest. Kui näib, et teie kolimine võtab kauem aega, võid mugavalt paluda kaubaauto omanikult rentimise aja pikendamist. Auto omanik peab rendi pikenduse heaks kiitma.

Kuhu on kaubikud pargitud?

GoMore'ist rentitavad kaubikud on saadaval üle linna nii tänavaparklatest kui ka eraparklatest. Vaata meie autode otsingust ligikaudset asukohta (~ 100 m täpsusega) ja täpse asukoha saad teada alati enne rendi algusaega piisavalt aega.

Kas ma saan tellida kohale toimetatava kaubaauto?

Kaubaauto kohaletoimetamine rendi jaoks on võimalik nende GoMore'i kaubikute puhul, mille autoprofiilis on märge "kohaletoimetamine". Samuti võid otsingut filtreerida ainult nende kaubikute jaoks, mille omanik pakub kohaletoimetamisteenust. Omanik määrab kohaletoimetamisele hinna, mis kuvatakse broneerimisel.

Miks peaksid just GoMore'ist kaubiku rentima? Kaubiku rentimist teenusepakkujaid on palju ja erinevate valikute võrdlemine on sageli keeruline. Allpool oleme välja toonud mõned põhjused, miks tasuks kaaluda kaubiku rentimist meie kaudu.

GoMore'i kaubiku rentimise eelised meie liikmetele hõlmavad muu hulgas järgmist: Hind. Kaubiku rentimine meie kaudu on sageli isegi kuni 30% odavam kui tavalistest autorendifirmadest rentides.

Lihtsus. Kui rentida kaubik GoMore'ist, saab selle kätte isegi 3 minutiga meie rakenduse kaudu. Kui olete registreerunud rentnikuks, saate saata rentimissoove vabalt üle tuhandele autole. Sageli leitakse kaubik lähedalt sinu naabruskonnast!

Laia valik. Meie valikus on erineva suurusega kaubikuid mitmesuguste vajaduste jaoks, erinevate omaduste ja varustustasemetega.

Turvalisus. Iga kaubiku rent on ulatuslikult kindlustatud ning soovi korral saad omavastutuse isegi odavalt nullini viia. Pakume ka 24/7 kasutatavat teeabi ilma omavastutuseta. Autoomanikud tagavad, et kaubikud on heas seisukorras, et saaksite keskenduda sõitmisele. Meie elektroonilised rentimislepingud tagavad kaubiku hõlpsa kättesaamise ja tagastamise ning kaubiku seisukorra dokumendid enne ja pärast rentimist.

Sõbralik klienditugii. Sõbralikud kohalikud klienditeenindajad on sinu jaoks alati saadaval ning vastavad sinu kaubiku rentimist puudutavatele küsimustele vestluse, e-posti või telefoni teel. Keyless rendi korral oleme telefoni kõne kaugusel sinu abistamiseks igapäevaselt kuni kella 24:00-ni, sealhulgas nädalavahetustel. Kui teel juhtub midagi ootamatut, on meie teeabi partneri klienditugi sinu jaoks saadaval 24/7.

Keskkonnasõbralikkus. Uuringute kohaselt on autode jagamine ressursside seisukohast tõhus ning vähendab erasõidukitega seotud süsinikdioksiidi heitkoguseid. Kui jagad meiega kaubikuid, on see planeedi seisukohast mõistlik!

Küsimusi kaubiku rentimise kohta? Kui sul on kaubiku rentimise kohta küsimusi, võid alati meiega ühendust võtta e-posti aadressil support@gomore.fi või helistades numbril +358 9 42450192. Abivalmis klienditugi on avatud tööpäeviti kell 09.00–12.00 ja lõunavaheaja järel jälle kella 13.00–16.00.

Auto ühiskasutus Eestis

Rendi selliseid autosid